• משופץ
קרם פנים שמן קלנדולה טונה, לחות עמוקה ומרגיע לאקנה, פריחות, כוויות, שריטות ופצעים, מפחית אדמומיות וגירוי, עור צעיר ובריא למראה, 1.7 פלורידה.
zoom_in

קרם פנים שמן קלנדולה טונה, לחות עמוקה ומרגיע לאקנה, פריחות, כוויות, שריטות ופצעים, מפחית אדמומיות וגירוי, עור צעיר ובריא למראה, 1.7 פלורידה.

ILS 14.00

במלאי
check בחנות

[נוסחה מועשרת ] קרם זה, שפותח במיוחד לפנים, האזור הרגיש ביותר לטיפוח העור, מספק את כל הטיפול הדרוש כדי שיהיה לך עור רענן. עם שמן קלנדולה בתכולתו, תוך לחות הפנים שלך, הוא גם מספק אפקט מרגיע ומסייע לספק מחסום מגן מפני גורמים חיצוניים. [מומלץ לעור יבש ורגיש] קרם לחות עשיר הסופג במהירות המספק לחות לעור יבש ורגיש. [טיפול מצוין לעור שלך ] את מחודש קלנדולה שמן פנים קרם מכיל טבעי קלנדולה שמן מספק טיפול מצוין לעור שלך. הנוסחה המועשרת שלו מעניקה לחות לעור שלך וריח הקלנדולה שלו מעניק לך הנאה רבה. [כיצד להשתמש ] שימוש יומי בבוקר ובלילה. לאחר ניקוי וחיטוב, למרוח כמות טובה לעור. מורחים את הקרם ברכות על כל הפנים, מתחילים במרכז ונעים החוצה, מעסים פנימה כדי למקסם את הספיגה. הניסוחים שלנו אינם כוללים מרכיבים שאינם רצויים לבריאותנו ולכוכב הלכת. אנו משתמשים בחומרי גלם ופעילים ידידותיים לטבעונים בכל המוצרים. המוצרים שלנו אינם נבדקים על בעלי חיים, אינם מכילים מתכות כבדות, נבדקים דרמטולוגית, אינם מכילים פרבנים, נטולי סלס, נטולי צבע ואינם מהונדסים גנטית. שמן קלנדולה טונה. קרם עז המסייע להזין ולהרגיע את העור תוך מניעת התייבשותו. זה יוצר מחסום כדי להגן עליך מפני גורמים סביבתיים שליליים. כיצד להשתמש. החל על עור נקי על ידי עיסוי עדין בתנועות מעגליות.

גם אתה עשוי לאהוב..