• משופץ
עמוק גל טבעי שיער טבעי פאות לנשים שחורות 150% צפיפות ללא דבק אף תחרה מול פאות שיער טבעי מכונת עשתה פאות עם פוני צבע טבעי, 22)
zoom_in

עמוק גל טבעי שיער טבעי פאות לנשים שחורות 150% צפיפות ללא דבק אף תחרה מול פאות שיער טבעי מכונת עשתה פאות עם פוני צבע טבעי, 22)

ILS 1.67

במלאי
check בחנות

??.שיער חומר : 100% לא מעובד ברזילאי שיער טבעי * מלא מכונת עשתה שיער טבעי פאות עם פוני,מפעל ישיר מכירה למעלה איכות,רך וחלק,בריא מרקם & טוב ריח & אין סבך & אין שפיכת & אין פרוסות. ??.איכות שיער : רך ורך, אור, קופצני, אין ריח, נוח ללבוש, קל להתקנה וסגנון,מלא ועבה, יכול להיות מסולסל ועצב מחדש ומולבן כמו שאתה אוהב. ??.כובע גודל : בינוני כובע 20-22.5 אינץ (ממוצע כובע גודל)עם מסרקים והתאמה רצועות יכול להיות לובים זה בזה למצב קבוע, ויכול להיות מותאם כדי שונה ראש גדלים. ??.שיער תכונה : 150% צפיפות ברזילאי לא מעובד עמוק גל רטוב וגלי שיער טבעי פאות טבעי שחור סקסי זה מלא ואטרקטיבי. אם אתה רוצה פופולרי פאת ברקת זה הבחירה הטובה ביותר. ??.יתרון : צפיפות של 150% ואורך מספיק,חלק לחלוטין מלמעלה עד הסוף.אורכים שונים להראות שונה קסם. פוני טבעי ומקסים. עוצב & לחתוך באופן מקצועי ובמיומנות. פוני יכול להיות מעוצב מחדש או לחתוך כמו שלך מעדיף. יפה ונוח. פאות ללא דבק, נוחות יותר וטבעי. 22-22. 5" ממוצע פאת כובע גודל. 3 קומבס סביב : מאובטח וקל ללבוש. ימין, שמאל, מסרקים אחוריים. 6 מתכוונן אלסטי רצועות. תתאים ביותר של גודל ראש. קל להתקנה, נוח ונוח. קיימא כדי להתאים אישית פאת כובע גודל. אף תחרה מול פאות שיער טבעי טבעי מים גל שיער טבעי פאות עם פוני. 1.100% אמיתי שיער טבעי, טבעי ורך. 2.יציב מוצר באיכות, קפדנית שיער בקרת איכות. 3.מקצועי שיער טבעי פאות לנשים שחורות. 4.מכירה ישירה במפעל יש לנו בקרת איכות קפדנית ועובדים מיומנים, אף מתווך לא עושה את ההבדל.

גם אתה עשוי לאהוב..