• משופץ
CCBUY כיסוי אביזרי בטיחות משמר ספורט ספורט אלסטי ספורט מרפק שרוול סד תמיכה בחממי זרוע
zoom_in

CCBUY כיסוי אביזרי בטיחות משמר ספורט ספורט אלסטי ספורט מרפק שרוול סד תמיכה בחממי זרוע

ILS 136.80

במלאי
check בחנות

עיצוב בד, קל ודק, יבש ונושם, מתנגד למילוי, המיועד למפרקי מרפק באביב ובקיץ חם ולח. המרפק סרוג בעיצוב טבעת הקלה בלחץ כדי להפחית את הנטל על המרפק, וטבעת הקלה בלחץ לוחצת על המרפק כדי להפחית את כוח המרפק. בד נוח, מלא גמישות מכל הצדדים, נמתח בחופשיות ונוח יותר ללבוש. אומנות מורחבת ועיצוב ללא החלקה כדי להבטיח את הבעיה של רפידות מרפקים בהחלפת פעילויות ולהביא לך חוויה טובה יותר. תהליך האריגה המשולב קרוב למפרקים ולמבנה השרירים, מחזק את ההידוק ומגן על המפרקים. שם : רפידות מרפק ספציפיות : צמד זוגות אחד : לייקרה (28%), כותנה (72%) יעילות המוצר : טיפול יומיומי, אנשים הניתנים להגנה על ספורט : מבוגרים, בד קשישים, עיצוב קל ודק, יבש ונושם, מתנגד למומחים, מיועד למפרקי מרפק באביב ובקיץ חם ולח. המרפק סרוג בתכנון טבעת הקלה בלחץ כדי להפחית את הנטל על המרפק, וטבעת הקלה בלחץ לוחצת על המרפק כדי להפחית את כוח המרק של המרק. צדדים, נמתחים בחופשיות, ונוח יותר ללבוש. אומנות מלאה ועיצוב ללא החלקה כדי להבטיח את הבעיה של החלקה של רפידות המרפק במהלך פעילויות ולהביא לך חוויה טובה יותר. תהליך האריגה המשולב קרוב למפרקים ומבנה השרירים, מחזק ההידוק ומגן על המפרקים. חבילה : 2 יח '; הערה : 1. הגדרת תאורה ומוניטור עלולה לגרום להבדל צבע קל .2. אנא אפשר סטייה קלה מכיוון שכל הממדים נמדדים ידנית. התמונה מיועדת רק להתייחסות. אנא אפשר סטייה קלה מכיוון שכל הממדים נמדדים ידנית. התמונה מיועדת רק לעיון.

one pair:
Composition:
Lycra (28%), cotton (72%)
Product efficacy:
daily care, sports protection
Applicable people:
adults, elderly
fabric, light and thin design, dry and breathable, resisting stuffiness, designed for elbow joints in hot and humid spring and summer.:
The elbow is knitted with a pressure relief ring design to reduce the burden on the elbow, and the pressure relief ring presses the elbow to reduce the force of the elbow.:
Comfortable fabric, full of elasticity on all sides, stretches freely, and is more comfortable to wear.:
Elaborate craftsmanship and non-slip design to ensure the trouble of sliding elbow pads during activities and bring you a better experience.:
The integrated weaving process is close to the joints and muscle structure, strengthens the fastening, and protects the joints.:
Package:
2 pcs;
Note:
1.Light and monitor setting may cause slight color difference.:
2.Please allow slight deviation as all dimensions are measured manually. The image is only for reference.:
Please allow slight deviation as all dimensions are measured manually. The image is only for reference. :

גם אתה עשוי לאהוב..